Polski Gaz Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

Polski Gaz Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych jak i Polski Gaz Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych na Życie jest  zakładem ubezpieczeń należącym do Grupy Kapitałowej PGNiG

Specjalista w Biurze Zarządu

Miejsce pracy: Warszawa

Etat dzielony pomiędzy dwoma Towarzystwami

Zakres obowiązków:

  • obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych;
  • koordynacja obiegu dokumentów, korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • obsługa benefitów pozapłacowych;
  • udział w projektach marketingowych w tym m.in. organizacja wydarzeń firmowych, aktualizowanie treści na stronie internetowej, współpraca z dostawcami usług marketingowych;
  • organizacja szkoleń dla pracowników;
  • wsparcie w przygotowaniu pism, prezentacji oraz dokumentów;
  • wsparcie w zakresie obsługi sekretarsko-administracyjnej Towarzystwa;
  • wsparcie w zakresie digitalizacji dokumentów.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub przy podobnych zadaniach;
  • doskonała organizacja pracy;
  • umiejętność redagowania pism oraz dokumentów;
  • odpowiedzialność w działaniu oraz sumienność;
  • umiejętność równoległej pracy nad różnymi zadaniami;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • otwartość na nowe zadania;
  • biegła obsługa pakietu Office 365;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy?

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w postaci szkoleń i kursów językowych;
  • pracę w dużej Grupie Kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • benefity pozapłacowe;
  • owoce w pracy;
  • atrakcyjnie położone biuro oraz miejsce parkingowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

„Prosimy  o przesyłanie cv wraz ze zgodą na przetwarzanie danych na adres zgloszenia@polskigaztuw.pl

Zobacz wszystkie oferty pracy