Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej PGNiG, podmiotem zależnym od Polski Gaz Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych. Działamy w oparciu o zezwolenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, a naszym celem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań w obszarze ubezpieczeń. Z naszymi klientami łączy nas idea wzajemności.

Ta szczególna forma działalności wiąże się z wyjątkowymi zobowiązaniami wobec członków Towarzystwa i odróżnia nas od komercyjnych podmiotów. Naszym celem jest zaspokajanie potrzeb ubezpieczonych oraz maksymalizowanie korzyści płynących ze współpracy z nami. Dlatego jesteśmy!

Władze
Zygmunt Kostkiewicz

Zarząd

Pan Zygmunt Kostkiewicz jest  absolwentem kierunku Historia Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie oraz Ecole Nationale d’Assurances w Paryżu.

Dowiedz się więcej
Anna Gałęzowska

Zarząd

Pani Anna Gałęzowska jest absolwentką Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim (Bankowość, Ubezpieczenia i Finanse Publiczne), a także studiów MBA Zarządzanie na Uczelni Łazarskiego.

Dowiedz się więcej
Marcin Łuczyński

Zarząd

Pan Marcin Łuczyński jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył również Advanced Management Program organizowany przez IESE Business School University of Navarra.

Dowiedz się więcej
Rada Nadzorcza
Komitet Audytu
Struktura organizacyjna
Dokumenty do pobrania
Polityka prywatności
Polityka informacyjna
Polityka zaangażowania
Statut
SFDR
Sprawozdanie z realizacji Polityki zaangażowania
Sprawozdanie z realizacji Polityki zaangażowania 2021
Sprawozdanie z realizacji Polityki zaangażowania 2022